19-10-2017
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/prevue_51.jpg?itok=9U_qHU3a)
Проведені тренування оперативно-диспетчерського персоналу на Канівській та Кременчуцькій гідроелектростанціях
На виконання заходів із підготовки гідроелектростанцій ПрАТ «Укргідроенерго» до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 років було проведено протиаварійні тренування з оперативно-диспетчерським персоналом філій «Канівська ГЕС» на тему «Пошкодження фази «С» вводу 110 кВ Т-1 із займанням масла під час включення блока в мережу. Розрив напірного трубопроводу від насоса 2МНУ-В до котла МНУ-3.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/kremges_tren.jpg)
Також були відпрацьовані дії оперативного персоналу при виникненні шуги в філії «Кременчуцька ГЕС» під час тренувань на тему «Загроза прориву гідроспоруд водозливної греблі внаслідок льодоходу і несприятливих погодних умов».
Персонал станцій успішно впорався з поставленими під час тренування завданнями.
- 13