![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/prevue_52.jpg?itok=XQ0gkzmT)
У хвилюванні осінньої днини, 13 жовтня, меморіальну дошку на Будинку культури «Молодіжний», директором якого Іван Семенович був з 1996 по 1999 роки, відкрила дружина, вірна подруга і творчий соратник Євгенія Нагірняк, а також його земляк, колега і творчий побратим, головний інженер Дністровської ГАЕС Анатолій Жук.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/22424541_503554803354712_3434181506142498766_o%281%29.jpg)
Виготовлення меморіальної дошки стало можливим, завдяки особистому сприянню директора філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС», депутата Чернівецької обласної ради В. Й. Суботи.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/22424374_503556503354542_5687692963242978373_o%281%29.jpg)
В урочистому покладанні квітів взяли участь заступник директора із загальних питань Василь Дейнеко, голова профспілки філії Людмила Маниляк, провідний фахівець групи взаємодії з органами влади та громадами Микола Ковальчук та фахівець зі зв’язків з громадськістю Інна Гончар, яка й провела урочисте відкриття.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/22495967_503558690020990_5681494698019378358_o%281%29.jpg)
Іван Семенович НАГІРНЯК - почесний громадянин Новодністровська та рідного села Ломачинці, знаний на Буковині та в Україні письменник, поет, драматург, журналіст, член Національних спілок письменників та журналістів України, літописець будови Дністровського гідрокомплексу та сучасного спорудження ГАЕС, шість з половиною років пропрацював на посаді фахівця зі зв’язків з громадськістю філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС».
- 28