19-05-2022
08:00
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2022-05/77.jpg?itok=PgKy9Asu)
Голова Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович під час робочої поїздки до Світловодська побував на Кременчуцькій ГЕС.
Очільник області ознайомився з історією будівництва станції, специфікою генерації електроенергії з води та процесом її передачі в мережу. Екскурсію підприємством для гостя провів директор Кременчуцької ГЕС Сергій Яременко.
“Історія станції налічує не одне десятиліття, а її авторитет в галузі беззаперечний. Ваша продукція вкрай необхідна для економіки країни та його суспільства. КремГЕС має значні перспективи і ми маємо об'єднати зусилля для реалізації потенціалу станції”, - наголосив Андрій Райкович.
Пресслужба Кременчуцької ГЕС
Читайте також:
Кременчуцька ГЕС – другий за величиною енергетичний гігант у Дніпровському каскаді
Кременчуцька ГЕС – підтримуємо ЗСУ, наближаємо перемогу
- 82