![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-10/00000.MTS_snapshot_06.51_%5B2018.09.30_09.24.46%5D_0.jpg?itok=RMYqrzpi)
Розпочався форум з урочистої ходи на Тарасову гору, де учасники поклали квіти до могили Кобзаря та продекламували його твори. Окрім того, для творчої молоді були проведені майстер-класи з вокалу, хореографії та режисури.
В рамках форуму відбулася виставка творчих робіт молоді «Світ природи – світ краси», вечір знайомств «Нас кличе слово Кобзаря», а також творчі зустрічі учасників форуму із студентами Канівського коледжу культури та мистецтв. Під час такої зустрічі молодь презентувала загалу відомі українські пісні у сучасному аранжуванні, авторські пісні та влаштувала покази колекції сучасного одягу в національному стилі.
Під час зустрічі також відбувся діалог на тему «Родовід наш з духу нашого», в рамках якого молоді було представлено концепцію будівництва Канівської ГАЕС. Студенти активно цікавились можливістю реалізації проекту, його впливом на навколишнє середовище, а також соціальною спрямованістю проекту з будівництва гідроакумулюючої станції.
Завершився форум «Кобзареві джерела» гала-концертом, під час якого відбувся творчий звіт талановитої молоді Канева.
Прес-служба ПрАТ «Укргідроенерго»
- 122