13-02-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/site0999_1040.jpg?itok=dNj9hkwQ)
8 лютого у філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» відбулась робоча нарада між керівництвом ПрАТ «Укргідроенерго» та представниками генерального підрядника будівництва Дністровської ГАЕС - Консорціум «НВО «Укргідроенергобуд».
Під час наради учасники обговорили питання щодо постачання обладнання, організації робіт будівництва другої черги гідроакумулюючої електростанції у складі четвертого гідроагрегату та мобілізації зусиль задля успішного пуску 4-го гідроагрегату.
Фото Консорціум «НВО «Укргідроенергобуд»
- 28