![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2_4.jpg?itok=tT3IECBm)
Представники Дністровської ГАЕС також взяли участь в урочистостях. Присутніх вітали міський голова Анатолій Болдашев та директор філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Василь Субота.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/1_2.jpg)
Під час заходу було презентовано альманах «Віхи трудової біографії», присвяченого 45-річчю початку будівництва Дністровського комплексного гідровузла.
Хвилюючою була церемонія посвяти у будівельники, яку провели відомі у місті майстри будівельної справи - лауреат Державної премії СРСР, Почесний житель міста енергетиків Петро Волощук та орденоносець Георгій Єрьоменко.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/2_3.jpg)
Варто зазначити, що представники Дністровської ГАЕС взяли участь у заході у рамках реалізації стратегії корпоративної соціальної відповідальності ПрАТ «Укргідроенерго».
Прес-служба ПрАТ "Укргідроенерго"
- 20