![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/img_0387_1039.jpg?itok=2Z68XmpJ)
Темою навчань стало відпрацювання дій при виникненні надзвичайної ситуації в період льодоходу та весняної повені. Під час навчання були відпрацьовані дії оперативного персоналу ГЕС-1 та ГЕС-2, членів штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій і практичні навики персоналу аварійно-ремонтних формувань цивільного захисту філії «Дніпровська ГЕС» та особистого складу і техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Запорізькій області.
Навчання пройшли на достатньо високому рівні згідно з затвердженою програмою, без зупинки та порушень виробничої діяльності гідроелектростанції.
![На ДніпроГЕСі відпрацювали дії під час льодоходу та весняної повені](/sites/default/files/inline-images/img_0397.jpg)
![На ДніпроГЕСі відпрацювали дії під час льодоходу та весняної повені](/sites/default/files/inline-images/img_20180207_102900.jpg)
Варто зазначити, що ПрАТ «Укргідроенерго» систематично здійснює заходи щодо цивільного захисту з метою реалізації державної політики, спрямованої на гарантування безпеки та захисту населення і територій.
- 45