12-04-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/img_20180410_144108_1262.jpg?itok=Z77eKSIT)
10 квітня відбулися планові спеціальні об"єктові тренування з питань цивільного захисту «Відпрацювання дій керівного складу філії, оперативного персоналу, формувань цивільного захисту, аварійно-відновлювальної ланки та призваних спецпідрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) у випадку загрози - повільного руйнування лівобережної дамби верхнього водосховища».
Перед учасниками тренувань були поставлені різноманітні завдання характерні у випадку загрози або виникнення аварійної ситуації по прориву греблі в результаті проведення несанкціонованих земляних робіт та організація ліквідації наслідків аварії.
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0209.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0221_%E2%80%94_%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82.jpg)
До тренувань були залучені представники спецпідрозділу ДСНС 10-ДПРЗ. Також в тренуванні брали участь фахівці з питань цивільного захисту усіх філій ПрАТ «Укргідроенерго».
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0086.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0099_%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82.jpg)
- 27