![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/img_7104_635.jpg?itok=1xnrWZtg)
Ця співпраця дозволить вивести на якісно новий рівень формування системи медичного забезпечення працівників ПрАТ «Укргідроенерго» із дотриманням найвищих європейських стандартів медичного обслуговування.
«Активна співпраця орієнтована на фахову і цілеспрямовану сучасну систему медичної діагностики та лікування, вона дає можливість забезпечити формування здорового та соціально захищеного трудового колективу роботодавця», – йдеться у Меморандумі.
![](/sites/default/files/inline-images/img_7097.jpg)
У події взяли участь український лікар-кардіохірург, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, директор Інституту серця МОЗ України Борис Тодуров, Генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота, заступник Генерального директора з адміністративного управління, забезпечення та управління персоналом Олександр Круш, Голова Ради профспілкових комітетів ПрАТ «Укргідроенерго» Олександр Цимбалюк, директор департаменту з управління персоналом та соціальними питаннями Андрій Борщ та представник Інституту серця МОЗ України Олексій Поліщук.
![](/sites/default/files/inline-images/img_7082.jpg)
«Наша практична співпраця Інституту серця та Укргідроенерго розпочинається вже сьогодні підписанням низки договорів на комплексну серцево-судинну діагностику працівників станцій Товариства, які працюючи з обладнанням, знаходяться у групі ризику. Пілотний проект передбачає проведення на кожній станцій виїзного обстеження наших працівників найкращими фахівцями Інституту серця у складі: лікаря-кардіолога, лікаря з функціональної діагностики та кардіохірурга. Співробітникам станції, які були визначені медичними працівниками Товариства для участі у пілотному проекті, упродовж жовтня – грудня 2017 року буде проведено комплекс діагностичних заходів: електрокардіограма, сонографія, доплерографія, ехокардіографія» - зазначив Генеральний директор Ігор Сирота.
![](/sites/default/files/inline-images/img_7092.jpg)
Нагадаємо, що у серпні поточного року відбулася зустріч директора Інституту серця Бориса Тодурова з працівниками Апарату управління ПрАТ «Укргідроенерго» та Каскаду Київських ГЕС та ГАЕС, на котрій обговорювалася тема профілактики захворювань серцево-судинної системи та методів лікування, а також генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота та директор Інституту серця Борис Тодуров обговорювали можливість підписання Меморандуму про співпрацю.
![](/sites/default/files/inline-images/img_7103_%D0%B8%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%BE.jpg)
- 80