Все буде Україна!

Укргідроенерго приєдналося до системи ProZorro.Продажі

Укргідроенерго приєдналося до системи ProZorro.Продажі

17-11-2017
Днями ПрАТ «Укргідроенерго» приєдналося до системи ProZorro.Продажі шляхом підписання декларації про приєднання до Меморандуму щодо співпраці у побудові в Україні прозорої та ефективної реалізації об’єктів державної власності, майна державних підприємств та господарських товариств, у статутному капіталі яких частка державної власності перевищує 50 відсотків, та об’єктів малої приватизації, підписаному 03.03.2017 р. між Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Громадською організацією «Transparency International Ukraine».

«Організація визнає необхідність побудови в Україні ефективної системи управління державним та комунальним майном, необхідність вдосконалення існуючих механізмів продажу такого майна, розділяє та підтримує в цілому ініціативу Міністерства економічного  розвитку і торгівлі України щодо запровадження в Україні Пілотного проекту  щодо організації електронних торгів (аукціонів) з використанням електронної торгової системи ProZorro.Продажі», – йдеться у тексті Декларації.

Перші аукціони відбудуться вже цього місяця.

«Ми приєднались до Пілотного проекту ProZorro.Продажі. Задля досягнення максимально ефективного втілення у життя концепції прозорості продажів Укргідроенерго зобов’язується докласти усіх необхідних зусиль, спрямованих на забезпечення проведення відкритих  публічних торгів, адже наша компанія у своїй діяльності керується принципами чесної конкуренції», – зазначив генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота.

Довідка:

Проект ProZorro.Продажі реалізується за фінансової підтримки Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – першого в Україні та Молдові регіонального фонду прямих інвестицій з капіталом $150 млн, заснованого за фінансування уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та громадської організації Transparency International Україна – українського відділення всесвітньо відомої антикорупційної організації Transparency International, заснованої 1993 року в Берліні колишнім директором Світового банку Пітером Айґеном.

Більш детально щодо розширення клієнтської бази ProZorro.Продажі читайте за посиланням.

Поділитися: