![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2021-07/photo5422446454183670655%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg?itok=9Z9O8TFR)
І сьогодні, 9 липня, співробітники апарату управління Укрігідроенерго та філії «Каскад Київських ГЕС і ГАЕС» отримали чергову дозу вакцини від COVID-19. Щеплення проводилось добровільно та у приміщенні Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Вишгородської міської ради.
«Вакцинація у нас за бажанням і я вирішив зробити щеплення. Самопочуття добре. За 21 день маю отримати другу дозу і це дає ще більше впевненості в підготовці до можливого наступного спалаху короновірусу», - розповідає Віталій Толочик начальник відділу супроводження будівництва Дністровської ГАЕС.
Нагадаємо, що Дорожня карта МОЗ з розгортання кампанії з вакцинації проти COVID-19 для всього населення України визначає перелік цільових груп, яким вакцина має бути адміністрована в першу чергу. Серед них і гідроенергетики, як працівники підприємства критичної інфраструктури.
Пресслужба Укргідроенерго
Читайте також:
В філіях Укргідроенерго продовжується вакцинація енергетиків від Covid-19
Укргідроенерго сплатило до бюджету рекордну суму дивідендів
Соціальне партнерство: Укргідроенерго передало медичному закладу необхідне обладнання
- 98