![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/prevue_47.jpg?itok=3C1QsQYy)
Оцінка проводилась згідно з індикаторами 6.5.1 та 6.5.2, що характеризують поточну ситуацію в країні щододосягнення Шостої Цілі Стійкого Розвитку ООН, а саме забезпечення наявності та раціонального використання водних ресурсів і санітарії для всіх, яка в свою чергу включає завдання до 2030 року забезпечення комплексного управління водними ресурсами на всіх рівнях, в тому числі за необхідності – на основі транскордонного співробітництва. Останньому питанню приділялась особливо увага, оскільки в Україні з дев’яти річкових басейнів сім є транскордонними. Впровадження інтегрованих європейських підходів, що ґрунтуються на басейновому принципі, відкривають можливості для оптимізації та підвищення ефективності використання водних ресурсів з урахуванням потреб у воді як водних екосистем так і водогосподарського комплексу.
Організаторами заходу виступили Міністерство екології та природних ресурсів України та Глобальне водне партнерство.
- 12