Все буде Україна!

Укргідроенерго з робочим візитом відвідала китайська делегація компанії CMEC

Укргідроенерго з робочим візитом відвідала китайська делегація компанії CMEC

21-12-2017
20 грудня Укргідроенерго з робочим візитом відвідала китайська делегація компанії China Machinery Engineering Corporation (CMEC).

Метою зустрічі з керівництвом Укргідроенерго стало обговорення потенційних проектів у рамках співпраці  між Україною та Китаєм. Зокрема сторони обговорили можливість участі  компанії CMEC у фінансуванні перспективних проектів будівництва «Канівська ГАЕС» та «ІІ черга Дністровської ГАЕС».

ПрАТ «Укргідроенерго» представляли Генеральний директор Ігор Сирота, заступник Генерального директора з адміністративного управління, забезпечення та управління персоналом Олександр Круш, заступник Генерального директора з економіки та фінансів Василь Шкураков, заступник Генерального директора зі стратегії та інвестицій Володимир Руденко, начальник департаменту юридичного забезпечення та майнових відносин Юлія Толчініна-Бурунська.

Компанію CMEC представляли фахівці різних напрямів: Ванг Шу, Гао Ксуеу, Фан Ю, Ксі Янг, Пенг Рую, Янг Шуа, Янг Ліанхай.

Під час заходу китайська сторона розповіла про вже реалізовані проекти в Україні та висловила ідеї щодо можливості фінансування енергетичних проектів Укргідроенерго.

Довідка:

Китайська машинобудівна корпорація (CMEC) була заснована у 1978 році як перше велике інжинірингово-торгівельне підприємство. На сьогодні компанія працює більш ніж у 150 країнах та регіонах у галузі міжнародного інжинірингу та торгівлі. CMEC постійно розширює свій бізнес, а тому співпрацює з широким колом галузей, таких як: енергетика, транспортна мережа, електронні комунікації, житло та архітектура, будівництво об'єктів, охорона навколишнього середовища, видобуток корисних копалин та дослідження ресурсів. Головною філософією компанії є «Створюй ідеї – досягай мрій».

Поділитися: