![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/prevue_11.jpg?itok=TN-22zlX)
Відкрив захід голова Громадської Спілки «Всеукраїнська Енергетична Асамблея» Іван Плачков:
«Енергетика – це сама та галузь, без якої неможливо уявити життя у сучасному суспільстві. Сьогоднішня гра – це перший пілотний спільний проект-захід. Сподіваюсь, що він набуде популярності у колі енергетиків й журналістів та стане традиційним. І кількість ігрових столів з кожним роком буде збільшуватись».
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/dsc_0289.jpg)
Відповідно до задуму було створено п’ять команд, в кожній з яких був представник енергетичної галузі. Фахівці «Укргідроенерго», разом із журналістами УНІАН, Інтерфаксу та Радіо Свобода стали членами третьої команди.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/dsc_0343.jpg)
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/dsc_0363.jpg)
Темою гри була енергетика. Команди відповідали на питання різної складності на логіку, кмітливість та іноді на почуття гумору.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/dsc_0367.jpg)
За результатами гри команда з фахівцями Товариства хоч і не виборола головного призу, однак отримала нагороду за найцікавішу і найоригінальнішу відповідь під час шоу.
- 26