![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/prevue_39.jpg?itok=NDUd7VwH)
«Сонячна» лавка SolarBench – це лавка з вбудованим у спинку сонячним модулем потужністю у 40 Вт. В літню сонячну погоду модуль виробляє до 200 Вт енергії за годину, цієї енергії достатньо для того, щоб за добу зарядити від 20 до 30 смартфонів. На фасаді коробу розміщені 4 USB порти, якими можна скористуватися для підзарядки електронних приладів.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_2227.jpg)
Урочисто перерізати стрічку з нагоди встановлення «сонячної» лавки випала честь директору філії «Канівська ГЕС» Василеві Гриню.
«Добробут людей – це ключовий пріоритет «Укргідроенерго». Де б ми не працювали, всюди ми налагоджуємо дружні довірливі відносини з громадами. Тому наш гендиректор Ігор Сирота і підтримав ініціативу зі встановлення цієї лавки. Вона не проста, а «сонячна». І це символізує один важливий факт – без розвитку гідроенергетики не можливий розвиток сонячної енергетики. Кожен, хто прагне кращого і більш чистого майбутнього для України, має цей факт усвідомити. А канівцям напередодні Дня міста бажаю добробуту і процвітання!», – зауважив Василь Гринь.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_2252.jpg)
Варто зазначити, що «сонячну» лавку SolarBench встановлено в рамках програми соціальних ініціатив ПрАТ «Укргідроенерго» за особистого сприяння генерального директора Ігоря Сироти.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_2228.jpg)
- 32