![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2_28.jpg?itok=aenIZkMa)
У обговоренні також взяли участь представники апарату управління, зокрема департаменту експлуатації, департаменту з управління персоналом та соціальним питаннями, відділу кадрів та служби охорони праці.
У ході наради були розглянуті питання щодо оплати праці, комплектації та фахового добору персоналу, підвищення кваліфікації персоналом, впровадження в ПрАТ «Укргідроенерго» модуля ТОРО та ведення оперативної документації в електронному вигляді.
Також значну увагу під час наради було приділено питанням охорони праці при проведенні реконструкції обладнання на філіях Товариства, а саме: підготовці робочих місць та допуску до роботи підрядних організацій на обладнання гідроелектростанцій.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/1_26.jpg)
Прес-служба ПрАТ «Укргідроенерго»
- 30