Наразі компанія зосереджена на ремонті об’єктів, пошкоджених під час минулого осінньо-зимового періоду. Вже вдалося відновити майже 1000 МВт потужностей.
Також триває підготовка до реалізації амбітних проєктів, серед яких будівництво Канівської та Дністровської гідроакумулюючих станцій. Особлива увага приділяється ініціативам з виробництва зеленого водню.
У ході виступу було окремо висвітлено підрив Каховської ГЕС російськими військами та наслідки цієї катастрофи, яка стала наймасштабнішою з часів Другої світової війни. “Важко уявити подальший розвиток півдня нашої країни без відновлення Каховського водосховища, що забезпечувало водою чотири області України”, - наголосив Гвоздій.
Важливо також зазначити, що Укргідроенерго активно працює над тим, щоб притягти до відповідальності росію за завдані збитки в результаті атак на об’єкти компанії.
Ця ініціатива Укргідроенерго на COP28 підкреслює ключову роль компанії у переході України до сталого та стійкого енергетичного майбутнього, незважаючи на виклики сьогодення.
- 61