![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/img_20171102_143432_727.jpg?itok=EMawBUbQ)
У період осінніх канікул, 1 та 2 листопада 2017 року, філію «Каховська ГЕС ім. П.С.Непорожнього» відвідали маленькі дослідники з станції юних техніків міста Нова Каховка, ліцеїсти з Новокаховського техніко-економічного ліцею (НКТЕЛ), а також діти, які вчинили правопорушення і знаходяться на обліку, для сприяння виправленню і ресоціалізації без ізоляції від суспільства.
Навчально-пізнавальні програми ознайомлення з діяльністю гідроелектростанцій, гідроакумулючих електростанцій, історії та перспектив розвитку великої гідроенергетики в Україні є постійнодіючими та пріорітетними серед соціальних задач Укргідроенерго. Тож можна відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів - безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".
![](/sites/default/files/inline-images/img_20171102_143603.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/img_20171102_150221.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/img_20171102_102925.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/img_20171101_144725.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/img_20171101_143531.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0550.jpg)
- 16