![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/prevue_64.jpg?itok=5Q9kJjWj)
Тренування проходили згідно з виконанням заходів щодо підготовки гідроелектростанцій Укргідроенерго до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 року.
Темою навчань стало скидання навантаження гідроагрегатів Середньодніпровської ГЕС та насосів техводопостачання внаслідок інтенсивного шугоутворення у верхньому б’єфі.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/image-0-02-04-aaed3a5dbd6766bde7b005292d4ed5bfc7b335ca179b6a38fa26ddaea1072f93-v.jpg)
Результати, одержані під час протиаварійного тренування, підтвердили фаховість оперативно-диспетчерського персоналу Апарату управління та філії, а також готовність забезпечувати надійну роботу енергосистеми. За підсумками детального розбору протиаварійного тренування дії, поставлені під час тренування персоналу, визначено як успішно виконані.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/img_20171006_144843705.jpg)
Варто зазначити, що ПрАТ «Укргідроенерго» систематично здійснює заходи щодо цивільного захисту з метою реалізації державної політики, спрямованої на гарантування безпеки та захисту населення і територій.
- 19