23-12-2019
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-12/photo5190476516067224555.jpg?itok=0siScD2T)
На початку урочистостей директор філії Вадим Медьєши привітав гідроенергетиків із професійним святом і розповів про здобутки станції та компанії за 2019 рік.
Під час святкування фахівцям філії за вагомий професійний внесок у розвиток компанії були вручені :scroll:грамоти та відзнаки Укргідроенерго. Також директор станції подякував ветеранам гідроенергитічної галузі та вручив їм подарунки та грамоти.
Наприкінці урочистостей відбулось нагородженя учасників творчого фестивалю сімей співробітників "Генеруємо енергію майбутнього".
Прес-служба Укргідроенерго
- 48