![Uhe Uhe](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2024-01/%D0%A1%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82%201.jpeg?itok=AM8x7MBq)
«Для Укргідроенерго 2023 рік, як і для всіх енергетичних компаній був роком викликів. Ми зазнали понад півсотні ракетних влучань в нашу інфраструктуру. Найбільшими втратами стали втрати на фронті шести наших співробітників та підрив окупантами Каховської ГЕС, - зазначив під час форуму Богдан Сухецький. - Та попри все ми успішно реалізуємо проєкти по відновленню втрачених потужностей. Зокрема, уже відновлено понад 1500 МВт. Також вчасно та в повному обсязі сплачуємо податки до держбюджету та компенсуємо різницю між ринковою вартістю електроенергії й вартістю доступної електроенергії для побутових споживачів. За 2023 рік ПСО склало майже 24 млрд грн. Для порівняння, у 2022 рік ця сума складала 17 млрд грн».
Учасники форуму також обговорили стратегічні напрямки розвитку енергетичного сектору, з акцентом на гідроенергетику, електроенергетику, газовий сектор, сферу відновлюваних джерел енергії та питання енергоефективності.
Пресслужба Укргідроенерго
- 87