![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/28217314_2065989680311944_507155765_o_1053.jpg?itok=VNpABjQV)
Тож сьогодні ми презентуємо роботи працівників філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» та членів їхніх родин.
На виставці представлені 50 робіт різних тематичних напрямків. Малюнки, професійні полотна, вишиті великодні рушнички та квіти, картини, викладені бісером та у вигляді алмазної мозаїки, сувеніри, сплетені із лози, в’язані речі – усі доробки пронизані темою весни.
![Весняний сонцесвіт Дністровської ГАЕС](/sites/default/files/inline-images/27867863_558695234507335_3382732454243637156_n.jpg)
![Весняний сонцесвіт Дністровської ГАЕС](/sites/default/files/inline-images/27858808_558702517839940_2329891818503697328_n.jpg)
У цьому переконалась і адміністрація Дністровської ГАЕС на чолі з директором філії Василем Суботою, котрі з цікавістю ознайомились із експозицією виставки.
«Вкотре приємно дивуємось, що, незважаючи ні на професійну зайнятість, ні на посади, енергетики знаходять час на хобі та творчість», – відзначили керівники філії.
Переглянути найкращі роботи з виставок усіх станцій ви можете у галереї.
- 23