18-02-2019
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-02/IMG_2501.jpg?itok=IhzR-BCQ)
Найкращим прикладом стійкості, міцного корпоративного духу та соціальної відповідальності будь-якої компанії є її трудові династії. У ПрАТ «Укргідроенерго» працює багато людей, які пов’язали своє життя з гідроенергетикою, продовживши трудові родинні традиції. Серед них – родина Полянських.
Владислав Полянський віддав гідроенергетиці понад 45 років. Чоловік брав участь у будівництві Київської ГЕС, пройшов шлях від слюсаря до майстра турбінного цеху. Нині на Каскаді Київських ГЕС і ГАЕС працює син видатного гідроенергетика, а в апараті управління ПрАТ «Укргідроенерго» - його онук. З 2011 року Владислав Полянський перебуває на заслуженому відпочинку, втім і досі цікавиться процесами, які відбуваються у галузі та завжди готовий поділитися досвідом з молодими фахівцями.
Цим сюжетом ми розпочинаємо цикл матеріалів про трудові династії гідроенергетиків, які є гордістю компанії, її історією та перспективою.
- 146