01-11-2017
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/1_11_kakhovska_ges_1_692.jpg?itok=ktsXjz6-)
1 листопада генеральний директор ПрАТ "Укргідроенерго" Ігор Сирота провів робочу нараду на Каховській гідроелектростанції.
Під час візиту було оглянуто машинний зал, перевірено роботу гідроагрегатів. Делегація ознайомилася з роботою трансформаторів Т-1 та Т-2, котрі підлягають заміні. Крім того, керівництво прослідкувало за процесом демонтажу гідроагрегату-1.
![](/sites/default/files/inline-images/1_11_%D0%9A%D0%B0%D1%85%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%93%D0%95%D0%A1_4.jpg)
Пізніше, на станції відбулася розширена нарада спільно з керівництвом Каховської ГЕС, на якій були обговорені поточні робочі питання та питання щодо підготовки роботи станції в осінньо-зимовий період.
![](/sites/default/files/inline-images/1_11_%D0%9A%D0%B0%D1%85%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%93%D0%95%D0%A1_2.jpg)
Після завершення наради на Каховській ГЕС керівництво Укргідроенерго вирушило до Запоріжжя на ДніпроГЕС.
Прес-служба Укргідроенерго
- 38