25-12-2023
![Різдво Різдво](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2023-12/%D0%97%20%D0%A0%D1%96%D0%B7%D0%B4%D0%B2%D0%BE%D0%BC%20%D0%A5%D1%80%D0%B8%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BC%201%20%D1%81%D0%B2%D0%B9%D1%82.jpg?itok=2Rl7R93G)
Друзі!
Сьогодні, 25 грудня, ми з усім світом відзначаємо Різдво Христове.
Сьогодні, 25 грудня, ми з усім світом відзначаємо Різдво Христове.
Різдво - свято тепла, свято сподівань та очікувань, свято родинного затишку, свято віри і надії.
Останні роки свято не відчувається як раніше. Проте вогник різдвяного тепла сяє в кожному з нас. Ми несемо дух Різдва у наших серцях, у щирих посмішках дітей, у теплих обіймах рідних.
Ми дякуємо захисникам і захисницям за те, що маємо змогу зустрічати свято.
Бажаю, аби Різдво наповнило кожного з нас надією та принесло в Україну мир. Нехай різдвяна благодать залишиться з Вами та Вашими близькими на увесь рік. Божого благословення, єдності та добра.
Христос народився! З Різдвом!
Ігор Сирота
- 66