19-04-2020
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2020-04/CD5C2FDD-B3BE-4030-A6A4-4140518D8DF8%20%E2%80%94%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpeg?itok=K3cLGxpS)
Дорогі друзі!
За традицією ми відзначаємо Великдень з відкритою душею і чистим серцем, з глибокою надією і вірою у зміни на краще. Тож давайте і у ці дні подаруємо це почуття гармонії один одному: подбаймо про своє здоров'я і здоров'я рідних, й будемо залишатися на Великдень в колі найближчих!
У цей світлий святковий день від щирого серця зичу кожній українській родині міцного здоров’я, мирного неба, сімейного затишку, добробуту, енергії та наснаги на добрі справи. Нехай панують у ваших оселях любов і родинне тепло!
Божої ласки всім нам! Зустрічаймо Великдень вдома разом!
З повагою Ігор Сирота
- 48