![Великдень Великдень](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2024-05/IMG_9301.jpeg?itok=eF2qdzGI)
Де б і з ким цьогоріч ви б не святкували: чи то в родинному колі, чи з побратимами на передовій, чи закордоном, зберігаючи українські традиції - хочу побажати, аби це свято було наповнене добром, теплом щирих зустрічей, злагодою і Божим благословенням!
В країні триває війна, проте я хочу побажати, аби кожен і кожна знаходили в собі сили й натхнення для маленького свята, для радощів, для приємних миттєвостей. Від нашої жаги до життя та віри у серці залежить незламність духу всього народу!
Ми дякуємо нашим захисникам і захисницям, які нині боронять Україну, а також всім героям, які поклали життя за нашу державу!
На Великдень наповнимо наші серця милосердям, добрими помислами та непохитною вірою!
Христос воскрес!
Ігор Сирота
- 286