Все буде Україна!

«За 2017 рік всі базові вимоги Колективного договору ПрАТ «Укргідроенерго» та Галузевої угоди виконані у повному обсязі» - Ігор Сирота

«За 2017 рік всі базові вимоги Колективного договору ПрАТ «Укргідроенерго» та Галузевої угоди виконані у повному обсязі» - Ігор Сирота

24-11-2017
24 листопада в ПрАТ «Укргідроенерго» відбулося спільне засідання Виконавчого органу, Ради профкомів та представників первинних профспілкових організацій філій ПрАТ «Укргідроенерго».

Участь у засіданні також взяли працівники апарату управління компанії та представники трудових колективів філій.  На заході присутні заслухали звіт  про хід виконання Колективного договору за 2017 рік.

Відкрив засідання генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота:

«На сьогодні дотримання Колективного договору Товариством означає, перш за все, забезпечення максимально можливого рівня соціального і матеріального благополуччя працівників. Я можу з упевненістю сказати, що за 2017 рік всі базові вимоги Колективного договору ПрАТ «Укргідроенерго» та Галузевої угоди виконані у повному обсязі. Більш того, на сьогоднішній день, фахівці компанії наполегливо працюють над підвищенням стандартів оплати праці та соціального захисту працівників».

Із звітом про виконання Колективного договору виступив голова ради профкомів  ПрАТ «Укргідроенерго» Олександр Цимбалюк. Прозвітувавши, голова ради профкомів зазначив також основні пропозиції щодо покращення соціального благополуччя працівників компанії, серед яких: покращення умов та розширення географії відпочинку співробітників, забезпечення  підготовки кадрового резерву, запровадження медичного страхування працівників, сприяння культурній та спортивній роботі у Товаристві.

Напередодні засідання усі філії надали до апарату управління Компанією перелік питань, котрі потребували публічного обговорення під час засідання. Директор департаменту з управління персоналом та соціальними питаннями Андрій Борщ надав вичерпні відповіді на запитання працівників філій, зокрема щодо надання гарантій та пільг, перегляду умов роботи, відпочинку, рівнів та розмірів оплати праці. Крім того, присутні мали змогу поставити хвилюючі їх питання до керівництва та отримати кваліфіковані відповіді.

Підводячи підсумки, заступник генерального директора з адміністративного управління, забезпечення та управління персоналом  Олександр Круш підсумував:

«Колективний договір ПрАТ «Укргідроенерго» є одним із найкращих у галузі та максимально захищає інтереси працівників Товариства».

Також варто підкреслити, що Товариство у своїй діяльності завжди виконувало і продовжуватиме виконувати усі можливі заходи для забезпечення виконання умов Колективного договору.

Поділитися: