Все буде Україна!

Компанію «Укргідроенерго» відвідала технічна місія МВФ

Компанію «Укргідроенерго» відвідала технічна місія МВФ

18-08-2017
В період з 14 по 23 серпня технічна місія Податково-Бюджетного Департаменту МВФ у складі зовнішнього консультанта Авріль Галстед та старшого економіста Представництва МВФ в Україні Ігоря Шпака фокусується в Києві на технічній допомозі управлінню фіскальних ризиків Міністерства фінансів з акцентом на фіскальні ризики, які пов’язані з державними підприємствами.

Візит представників МВФ  до Укргідроенерго обумовлений саме тим, що компанія  є однією з найбільших  у державному секторі економіки України. 

Під час зустрічі представники  МВФ поінформували  Укргідроенерго щодо процесу оцінки ризиків, пов’язаних з державними підприємствами, ознайомилися зі стратегією розвитку компанії, її фінансовими показниками, ключовими капітальними інвестиціями та запозиченнями.

За результатами спільної роботи представників Мінфіну, енергетиків та МВФ буде зроблено перший крок до визначення     фіскальних  ризиків, які потенційно можуть бути похідними від діяльності Укргідроенерго та впливати на державний бюджет України. Після того як  вони будуть  відображені у звітності, компанією розроблятимуться  заходи щодо їх зменшення.

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення

 

Поділитися: