27-11-2017
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/img_20171125_102701_789.jpg?itok=rqy_Txd8)
Щороку у четверту суботу листопада вся Україна прихиляє коліна перед мільйонами жертв Голодомору 1932-1933.
25 листопада колектив філії «Каховська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» взяв участь у загальноміському мітингу-реквіємі, присвяченому 85-тим роковинам пам’яті жертв Голодомору з покладанням квітів до пам’ятного знаку в місті Нова Каховка.
«Допоки в серцях людей житиме пам’ять про трагічні сторінки української історії, є надія, що в нашому домі, у нашій державі запанує радість, добро і мир. Вічна пам’ять жертвам Голодомору!»
![](/sites/default/files/inline-images/img_20171125_102126.jpg)
- 16