![Акція єднання на мосту ГЕС у Світловодську](/sites/default/files/2019-01/1548154191_day-of-unity-svitlovodsk-001.jpg)
"Морозного сонячного ранку 22 січня, у День соборності України, на мосту Кременчуцької ГЕС у Світловодську було яскраво і патріотично: вдруге поспіль за ініціативи голови Світловодської райдержадміністрації Сергія Твердовського відбувся флешмоб єднання: люди символічно єднали лівий і правий береги Дніпра. Колектив ГЕС та представники трудових колективів районних установ з прапорцями та стрічками, повітряними кульками у національних кольорах і з літерами, що складали гасло: "Україна — єдина!", виконали пісню "Заспіваймо пісню за Україну" з репертуару Олександра Пономарьова, після чого запустили у світле зимове небо жовто-блакитні кульки. Святкову колону вітали, сигналячи, водії. Тож свою задачу — створити піднесений настрій і нагадати, що Україна — єдина, учасники флешмобу виконали" - Світловодськ.
![Акція єднання на мосту ГЕС у Світловодську](/sites/default/files/2019-01/C%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD1_0.png)
![Акція єднання на мосту ГЕС у Світловодську](/sites/default/files/2019-01/C%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD2_0.png)
- 15