![Вісті Світловодщини: На Світловодщині відзначили День Соборності України](/sites/default/files/2019-01/DSC_0635-696x463.jpg)
Матеріал інтернет-порталу про те, як гідроенергетики відзначали День Соборності.
"22 січня у Світловодську на дамбі Філії «Кременчуцька ГЕС» відбувся флешмоб, приурочений Дню Соборності України. Працівники районної державної адміністрації, районної ради та філії «Кременчуцька ГЕС» із державними прапорами, блакитними а жовтими кульками та з викладеним із літер висловом «Україна Єдина» учасники заходу співали пісню «Заспіваймо пісню за Україну».
На завершення заходу в небо здійнялися повітряні кульки, лунали гасла «Слава Україні!», «Героям Слава!»
Урочистого настрою додавала морозна погода – немов сама природа у цей день вбрала все довкола: дерева кущі та паркани у святкові шати" - Вісті Світловодщини.
![Вісті Світловодщини: На Світловодщині відзначили День Соборності України](/sites/default/files/2019-01/C%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD1.png)
![Вісті Світловодщини: На Світловодщині відзначили День Соборності України](/sites/default/files/2019-01/C%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD2.png)
Так
- 24