"Участь у роботі штабу також взяли представники заводів Турбоатом та Електроважмаш, підрядних організацій Дніпро-СГЕМ та Консорціуму «НВО «Укргідроенергобуд».
Основне питання порядку денного – хід виконання контракту щодо реконструкції двох блоків Канівської ГЕС.
Засідання штабу розпочалося з огляду монтажного майданчика та обладнання блоку №4, який знаходиться в стадії реконструкції. Директор Канівської ГЕС ознайомив учасників з перебігом робіт на об’єкті та зупинився на проблемних питаннях, які виникають в процесі реалізації контракту.
Під час засідання генеральний директор Укргідроенерго Ігор Сирота дав доручення у двотижневий термін розробити робочий графік пуску першого гідроагрегату блоку №4 в експлуатацію.
Реконструкція гідроагрегатів у складі блоку №4 дозволить збільшити потужність Канівської ГЕС на 88 мВТ" - Kanos
![Kanos: Для збільшення потужності реконструюють два блоки Канівської ГЕС](/sites/default/files/2019-06/%D1%81%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%BD1.png)
- 19