Все буде Україна!

Порядок отримання публічної інформації

Порядок отримання публічної інформації

Закон України «Про доступ до публічної інформації» покликаний забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Надання публічної інформації Приватним акціонерним товариством «Укргідроенерго» здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Запит на інформацію адресується фізичною або юридичною особою, об’єднанням громадян без статусу юридичної особи розпоряднику інформації у письмовій формі поштою або електронною поштою.

Запит на інформацію подається у довільній формі з наступною обов’язковою інформацією:

  • прізвище, ім’я, по-батькові (найменування організації) запитувача,      
  • поштова/електронна адреса,      
  • номер телефону,      
  • загальний опис інформації,
  • назва чи зміст документа, щодо якого зроблено запит;    
  • підпис та дата,      
  • зазначення зручної для запитувача форми отримання відповіді.

При реєстрації запиту на першому аркуші проставляється відбиток реєстраційного штампа із зазначенням дати надходження та вхідного номера запиту. У разі, якщо запит на інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь має бути надана не пізніше 48 годин з дня отримання запиту. Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

Також у разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Усі запити надсилати на електронну адресу [email protected] або поштою на адресу 07300 м. Вишгород, Київська обл. ПрАТ «Укргідроенерго».