02-05-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/p1010012sayt_1365.jpg?itok=AiuQ0VWy)
Напередодні травневих свят працівники Каховської ГЕС спільно с громадою Веселівської селищної ради прибирали берегову зону Каховського водосховища і територію навколо пам’ятки архітектури «Вітовтова вежа».
У межах реалізації Програми корпоративної соціальної відповідальності і проведення місячника благоустрою територій, небайдужі до природи активісти приводили до ладу місце відпочинку мешканців селищ Веселе і Козацьке, а також туристів з різних куточків України і світу.
![](/sites/default/files/inline-images/p1010035%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82.jpg)
Звернути увагу населення на забруднення довкілля ─ основний меседж заходу.
![](/sites/default/files/inline-images/p1010028%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/p1010003%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82.jpg)
Збережемо довкілля для наступних поколінь!
- 23