![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/dsc_0030_1380.jpg?itok=KmWPeAoy)
Наприкінці квітня до філії «Дністровська ГЕС» завітали близько 100 студентів економічного факультету Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича для закріплення знань з курсу «Регіональна економіка. Паливно-енергетичний комплекс України». Екскурсанти ознайомились із системою керування та контролю над роботою електростанції, професіями в енергетичній галузі, оглянули енергетичне обладнання, дізнались специфіку роботи гідроагрегатів.
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0042.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0015.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_0053.jpg)
Учні та вчителі 8-х і 9-х класів комунального закладу «Середня загальноосвітня школа № 19» Кам’янської міської ради відвідали Середньодніпровську ГЕС, де дізнались про принцип роботи станції, процес виробництва електроенергії, її розподілу, трансформації та передачі на далекі відстані.
![](/sites/default/files/inline-images/img_0088%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/260420181173.jpg)
На екскурсію до філії «Дніпровська ГЕС» завітали учні 4-го класу загальноосвітньої школи №100 міста Запоріжжя. Метою екскурсій було заохочення молоді до вивчення технічних наук, ознайомлення з перспективами розвитку гідроенергетики та можливостями альтернативних джерел енергії.
Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".
- 27