![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2_23.jpg?itok=wTkzDoG5)
1 червня на Канівській ГЕС пройшли сімейні спортивні змагання, в котрих взяли участь працівники ГЕС разом з дітьми та онуками. Цього дня на станції відбулися командні естафети та конкурси: діти грали з м’ячами, стрибали у мішках, змагались на швидкість разом з батьками у забігу в обручах, відгадували загадки. Також відбувся конкурс серед дорослих на найкраще приготування каші. Найкращою прикрасою свята для дітей став смачний торт. Кожен з учасників отримав призи та цінні подарунки.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/1_22.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/2_22.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/3_18.jpg)
2 червня в місті Каневі на стадіоні Магніт відбулись міські дитячі велоперегони «Дивогонка», в котрих взяли участь діти працівників філії "Канівська ГЕС". Кожен з учасників виступав у своїй віковій категорії. Змагання супроводжувались різноманітними розвагами та веселощами. Організатори змагань попіклувались аби жоден з учасників не залишився без подарунку та гарного настрою, а переможці велоперегонів отримали медалі.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/4_8.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/5_8.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/6_4.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/7_4.jpg)
Варто зазначити, що заходи проходили у рамках програми впровадження стратегії корпоративної соціальної відповідальності ПрАТ «Укргідроенерго».
- 23