![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/prevue_18.jpg?itok=f73ELC_5)
Так, 16 грудня, за сприяння Новодністровської міської ради та за безпосередньої участі міського голови Анатолія Болдашева, відбулося визначення переможців пісенного фестивалю. Очолював журі конкурсу начальник відділу капітального будівництва Дністровської ГЕС-1 Сергій Білава. Серед гостей були і голови профспілкових комітетів обох філій Георгій Карп та Людмила Маниляк.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/25299366_529967364046789_4955039128632710619_n.jpg)
«Щороку участь у фестивалі беруть обдаровані діти навчальних та позашкільних закладів міста Новодністровськ, міста Сокиряни та Чернівецької області, - розповідають організатори. – Виявляючи талановитих дітей різного віку, ми запрошуємо переможців конкурсу до участі в Гала-концерті, а загалом стимулюємо їх до подальшого творчого зростання».
Переможницею та володаркою Гран-прі цьогорічного, вже дев’ятнадцятого, фестивалю «Пісенний струм – 2017» за рішенням журі стала Вікторія Маковій.
За підсумками фестивалю лауреати запрошені на Гала-концерт з нагоди святкування Дня енергетика.
![Зображення](/sites/default/files/inline-images/25354013_529967417380117_2923865618511323169_n.jpg)
Варто зазначити, що фестиваль-конкурс «Пісенний струм» відбувся у рамках реалізації програми корпоративної соціальної відповідальності ПрАТ «Укргідроенерго».
- 46