23-06-2018
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B22.jpg?itok=4jVVV0mf)
З метою профілактики захворювань серцево-судинної системи працівників ПрАТ «Укргідроенерго» та у рамках Меморандуму про співпрацю між Державною установою «Інститут серця Міністерства охорони здоров’я України» та Товариством, продовжується реалізація заходів з комплексної серцево-судинної діагностики працівників філій компанії.
Так, 22 червня філію «Каховська ГЕС ім. П.С. Непорожнього» відвідали лікарі з функціональної діагностики, кардіолог та кардіохірург вищої категорії Інституту серця. За допомогою сучасного обладнання та завдяки високій кваліфікації лікарів було проведено комплекс діагностичних заходів ще для 40 працівників філії.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/2-1_0.jpg)
Станом на сьогодні вже обстежено 80 працівників Каховській ГЕС. Варто зазначити, що це вже другий етап обстежень співробітників компанії в усіх регіонах. Попередньо ми повідомляли, що Укргідроенерго продовжує співпрацю з Інститутом серця.
- 35