![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/dsc_1073_1223.jpg?itok=NRZLRnkA)
За українськими великодніми звичаями на свято господині традиційно розмальовують писанки або фарбують крашанки, адже яйце завжди символізувало нове життя. Також у кожній українській родині печуть паски, котрі вважають з давніх-давен хлібом вічного життя. Не менш важливим елементом є і рушник, багатство ниток якого, сплетених між собою, уособлюють символ життя та вічності. А свічка у великодньому кошику є світлом внутрішнього світу людини.
Великодня символіка завжди мала і зараз має свій символізм, а отже департаменти компанії представили своїми колективами великодні композиції, в яких показали які саме атрибути вони використовують під час святкування Воскресіння Христового.
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_1081.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_1078.jpg)
Так, на виставці представлені писанки, виконані різними техніками, великодні кошики, композиції з квітів та крашанок, великодні ляльки-кролики з текстильних матеріалів, оригінально оздоблені пляшки, декоративні елементи у формі яєць та курчат, а також композиції зі свічок.
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_1074.jpg)
Крім того, на виставці експонуються писанки, дітей працівників компанії, створені під час майстер-класу з писанкарства, котрий відбувся нещодавно в Товаристві.
![](/sites/default/files/inline-images/dsc_1064.jpg)
- 142