![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/photo5199936860141496687_1545.jpg?itok=Hu1I8SgJ)
Екскурсантів ознайомили із історією будівництва ГЕС та принципом роботи станції. Школярам детально розповіли про процес виробітку електричної енергії з води, зокрема: процес виробництва, розподіл, трансформацію та передачу електричної енергії.
![](/sites/default/files/inline-images/photo5199936860141496688_%E2%80%94_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
Енергетики розповіли про характеристики гідроспоруд та продемонстрували принцип роботи суднохідного шлюзу.
![](/sites/default/files/inline-images/photo5199438300337776883_%E2%80%94_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
Також учні відвідали центральний пульт управління та машинну залу.
![](/sites/default/files/inline-images/photo5199438300337776882_%E2%80%94_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/photo5199936860141496689_%E2%80%94_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
![](/sites/default/files/inline-images/photo5199438300337776884_%E2%80%94_%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg)
Нагадуємо, що відвідати будь-яку зі станцій у містах, де розташовані філії компанії Укргідроенерго, можна попередньо домовившись з керівництвом станцій про дату, час та програму відвідин. Всі екскурсії для організованих груп школярів та студентів ‒ безкоштовні! Контакти станцій можна переглянути на нашому сайті у розділі "Контакти".
- 22