![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2018-09/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%B2_54.jpg?itok=LySPjm6F)
2 червня відбулося офіційне урочисте відкриття Алеї закоханих та фотозони «Я люблю Новодністровськ».
Серед тих, хто підтримував ініціативу новодністровської молоді, було керівництво та профспілки двох гідроелектростанцій. Учні щиро дякували і вручили подяки депутату Чернівецької обласної ради, директору філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» Василю Суботі, члену виконавчого комітету, директору філії «Дністровська ГЕС» В’ячеславу Климу, а також головам профспілкових комітетів Людмилі Маниляк і Георгію Карпу.
Наступного дня, у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича, у півфіналі відбору найкращих проектів з кожної області, який одночасно тривав у 9-ти обласних центрах України, команда «Гарячі серця» – автор ідеї Алеї закоханих посіла І місце, а творці арт-об’єкту «Я люблю Новодністровськ» – ІІІ.
![зображення](/sites/default/files/inline-images/1_40.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/2_35.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/3_30.jpg)
![зображення](/sites/default/files/inline-images/4_17.jpg)
- 10