15-11-2019
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-11/4096-2731-max%20%281%29%20%E2%80%94%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?itok=TWLdg3lF)
Саме цей меседж став основним на дводенному тренінгу із впровадження етичного кодексу в рамках розвитку корпоративної культури Укргідроенерго, що зібрав на Дністровській ГАЕС керівників вищої та середньої ланок двох дністровських станцій.
Упродовж двох днів співробітники філій опановували навички використання етичного кодексу в управлінні колективами і прийнятті рішень. Фахівці вивчали принципи сучасної взаємодії і комунікацій та ціннісні підходи в управлінні і залученні співробітників в систему корпоративної культури компанії.
Це дало можливість учасникам тренінгу по новому оцінити трудові відносини, важливою складовою яких є професійна етика.
Прес-служба Укргідроенерго
- 97