30-10-2019
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-10/2E9319DB-3588-492F-8F5F-CD6DB5F82FF4.jpeg?itok=OIMUdt7E)
26 жовтня в Інституті сертифікованих фінансових менеджерів Великобританії в Україні розпочався семінар за програмою «Управлінський облік та прийняття рішень», участь у якому беруть і представники фінансово-економічних підрозділів Укргідроенерго.
Учасники семінару ознайомляться з сучасними міжнародними інструментами для застосування у практичному управлінському обліку. Протягом семінару фахівці освоять методи побудови управлінської звітності з метою ефективного управління компанією.
Також, представники фінансово-економічних підрозділів Укргідроенерго долучились до Всесвітньої акції «Піднімемо чашку за професію!» ICB Global до святкування міжнародного Дня бухгалтера, підсумки якої пройдуть на глобальному світовому міжнародному бухгалтерському тижні у листопаді 2019 року в Лондоні.
Прес-служба Укргідроенерго
- 129