![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-10/4096-2731-max_1.jpg?itok=rdhNm8EM)
Співробітники відпрацьовували дії у разі виявлення вибухонебезпечних предметів на території станції та подальшої тимчасової екстреної евакуації до захисної споруди цивільного захисту.
В ході тренування співробітники також відпрацювали особисті дії у побуті в разі виявлення вибухових предметів.
Варто зазначити, що Укргідроенерго систематично здійснює заходи щодо цивільного захисту з метою реалізації державної політики, спрямованої на гарантування безпеки та захисту населення і територій, адже захист енергетичних об'єктів, об’єктів економіки і національного надбання держави від негативних наслідків надзвичайних ситуацій є невід’ємною частиною державної політики національної безпеки.
Прес-служба Укргідроенерго
- 63