31-10-2019
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-10/67_main%20%E2%80%94%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?itok=RpU5qhrQ)
17 жовтня фахівці Укргідроенерго взяли участь у зустрічі з представниками Федерації роботодавців України, виробниками електричної енергії та активістами ГО «Енергетичний омбудсмен», яка відбулася за підтримки ФРУ.
Учасників наради було поінформовано про створення комітету паливно-енергетичного комплексу при Федерації роботодавців України.
Основне завдання новоствореного комітету полягає у досягненні компромісу між учасниками ринку електроенергії, практичним крокам в удосконаленні нормативно-правової бази України в паливно-енергетичній сфері, сприянні повноцінному функціонуванню ринку електричної енергії.
Планується, що наступне засідання комітету відбудеться 4-го листопада о 14:00 за адресою: м. Київ, вул. Михайла Коцюбинського, 1.
Прес-служба Укргідроенерго
- 103