08-11-2019
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-11/photo5343685631672429804.jpg?itok=VfVM5iMT)
Фахівці по роботі зі ЗМІ усіх філій Укргідроенерго завітали до Києва, щоб обмінятися досвідом з колегами, попрацювати разом та вдосконалити навички роботи з фотоконтентом.
До апарату управління компанії був запрошений професійний фотограф, що провів денний тренінг з фотомайстерності.
Такого роду заходи в Укргідроенерго відбуваються регулярно, щоб підвищувати професійний рівень співробітників та слідувати головним трендам медіапростору. Основною ідеєю подібних майстер-класів є пошук нових форматів подачі інформації та способів підвищення якості контенту.
В межах теоретичної частини заходу фахівці ознайомилися з будовою фотоапарату, методами його правильного налаштування та користування. Під час практичної частини учасники мали змогу попрактикуватися у зйомці.
Прес-служба Укргідроенерго
- 109