04-10-2019
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2019-10/70fa8297-672e-4a70-a203-65d422365652%20%E2%80%94%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D0%B8%D1%8F.jpg?itok=jMdWYx2v)
В рамках візиту Ігор Сирота ознайомився з ходом реконструкції ядра правобережної та лівобережної кам’яно-земельних гребель та провів засідання щодо виконання інвестиційної програми Дністровською ГЕС на 2019 рік.
Окрім того, генеральний директор зустрівся з колективом станції та обговорив низку соціально важливих проблем. Зокрема, на зустрічі були підняті питання належного забезпечення спецодягом персоналу, проведення перевірки робочих місць та оптимізації їх технічного оснащення, а також питання медичного страхування й оздоровлення.
«В Укргідроенерго діє програма добровільного медичного страхування і я закликаю вас усіх користуватися її перевагами, регулярно проходячи медичне обстеження. Адже краще вчасно попередити хвороби, аніж потім їх лікувати. Здоров’я наших працівників – пріоритет в роботі компанії», - зауважив Ігор Сирота під час зустрічі з трудовим колективом Дністровської ГЕС.
Прес-служба Укргідроенерго
- 163