Все буде Україна!

ГЕС України технічно готові до роботи в ізольованому режимі

ГЕС України технічно готові до роботи в ізольованому режимі

22-02-2022
У період з 24 по 26 лютого 2022 року планується проведення випробувань роботи енергосистем України та Молдови в складі єдиного блока регулювання в ізольованому від синхронної зони країн СНД та Балтії режимі.

Ці випробування є важливим етапом з підготовки до подальшої інтеграції енергосистеми України до загальноєвропейської системи ENTSO-E.

Гідроелектростанції Укргідроенерго готові і братимуть безпосередню участь в зазначених системних випробуваннях.

На ГЕС компанії покладені завдання з первинного регулювання частоти в енергосистемі, імітації аварійних відключень обладнання, як з генераторного так і з насосного режимів, автоматичного та ручного вторинного відновлення частоти, а також покриття базового графіка навантаження роботи енергосистеми. Окрім того, гідроелектростанції будуть задіяні в роботі на балансуючому ринку електричної енергії.

«Ми технічно готові до випробувань. Варто зазначити, що аналогічні випробування роботи енергосистеми України в ізольованому режимі проводитимуться також і в літній період. Початок роботи Об’єднаної енергосистеми України у синхронному режимі з ENTSO-E заплановано на перший квартал 2023 року», - зазначив головний інженер Укргідроенерго Вадим Рассовський.

Нагадаємо, робота всіх видів генерації на час ізольованої роботи спланована у такий спосіб, щоб забезпечувати максимально ефективну роботу енергосистеми з необхідними обсягами резервів та раціональним використанням палива. Ізольований режим роботи ОЕС України є одним з етапів інтеграції до ENTSO-E.

Пресслужба Укргідроенерго

Читайте також:

Інтеграція до ENTSO-E: Укргідроенерго готується до виходу на європейський ринок 

Інтеграція до ENTSO-E. Гідроенергетики долучилися до обговорення перспектив об’єднання української та європейської енергосистем 

Єврокомісія підтримуватиме взятий Україною курс на синхронізацію з ENTSO-E

 

Поділитися: