28-04-2020
![](/sites/default/files/styles/560x560_max/public/2020-04/photo_2020-04-27_11-47-28%20%E2%80%93%20%D0%BA%D0%BE%D0%BF%D1%96%D1%8F.jpg?itok=OpKDKGRE)
Співробітники оперативно-диспетчерської служби Дністровської ГАЕС розмістили у місцях найбільшого скупчення людей міста Новодністровськ дезінфектори для рук.
Мета заходу: запобігти поширенню коронавірусу в місті. Волонтерська допомога реалізована за підтримки небайдужих городян та підприємців. Склад санітайзерів відповідає усім вимогам МОЗ.
Ініціаторка акції Антоніна Терентьєва подякувала гідроенергетикам: «Хочу відзначити роботу команди волонтерів, що витратили свій час, сили та кошти заради безпеки інших. Можливо, це – крапля в морі в боротьбі з коронавірусом, але приєднуйтеся, робіть більше добрих справ і разом ми зможемо змінити ситуацію на краще!».
- 56